NAŠA SPOLOČNÁ HISTÓRIA SPOJENÁ S PRODUKTAMI BRP

Naša spoločnosť IMIDJEX, s.r.o. vznikla v roku 1991 ako rodinný podnik, ktorý dodnes ako rodinný podnik funguje. 

Základným mementom pre vznik tejto spoločnosti bolo podnikanie spojené s vodou a vodnými športami, ktoré sa v rodine tradovali z otca na syna. Preto jedným z prvých produktov, ktoré naša spoločnosť začala dovážať oficiálne ako importér pre SR boli lodné motory v tom čase ešte vyrábané koncernom OMC a to Evinrude a Johnson. 

Postupne k lodným motorom pribudli ďalšie značky, ktoré dodnes na Slovensku úspešne zastupujeme a to ZODIAC, JEANNEAU, TARGA, MARINE, MERCURY, TOHATSU a veľa ďalších.  Nakoľko vznikala aj na Slovensku chuť na vodné skútre, začali sme v roku 2008 dovážať vodné skútre Sea Doo vyrábané spoločnosťou Bombardier, ktorá dnes vystupuje už pod názvom BRP (Bombardier Recreational Products).  

Oficiálnym dovozcom produktov BRP pre SR sa naša spoločnosť stala v roku 2004, keď došlo k vytvoreniu značky BRP a pod koncern BRP prešla aj výroba lodných motorov a s tým aj licencie na technológie ETEC a FICHT, ktoré dnes BRP úspešne rozvíja v rade svojich produktov.

Naša spoločnosť ako importér produktov BRP pre SR pôsobí na slovenskom trhu prostredníctvom svojich predajných miest, BRP - Centier a radou autorizovaných a servisných dealerov, ktorý dnes nájdete rozmiestnené v rámci celého Slovenska.

Team BRP Slovakia - IMIDJEX, s.r.o.

TOP