Social:
     
Produkty BRPCAN-AM ŠtvorkolkyCAN-AM Renegade

CAN-AM Renegade

S naším exkluzívnym, novo prepracovaným rámom ktorý dostal každý model Renegade, zaručuje najlepší športový výkon. S náhonom 4x4 zostáva táto štvorkolka ľahko kontrolovateľná a vrtká na každej trati. A samozrejme, zostáva lídrom vo svojej triede vzhľadom na poskytnutý výkon. Navyše, jej vzhľad s podpisom Can-Am dáva jasne najavo o čo v jej prípade ide...Ale nech budete jazdiť akýkoľvek Renegade, všetky budú vynikať svojim výkonom, ovládateľnosťou a dizajnom. Od prvého okamihu keď vyštartujete a prejdete prvú zákrutu , viete, že ste rozhodne na štvorkolke Can-Am.

Štandardné funkcie

Rotax motor , SST G2 Rám, Visco-Lok auto-uzamykací predný diferenciál , TTI - systém odpruženia zadnej nápravy, dvojité A-ramená predných závesov a digitálne kódovaný bezpečnostný systém (D.E.S.S.).

ITP ATR športové pneumatiky na diskoch s hliníkových zliatin

Osvedčená, všestranná pneumatika pre akýkoľvek výkon na cestách. Technológia radiálnej pneumatiky udržuje jazdu hladkú a pružné bočné steny tlmia nárazy. Sú obuté na 12-palcových hliníkových diskoch.

Hliníkové riadidlá s kuželovitým prierezom a deflektormi

Tieto kužeľovité riadidlá sú vyrobené z 6061-T6 hliníka. To dáva Renegadu prémiový vzhľad a ochranu pred krovím a zimou.

12"  hliníkové BEADLOCK disky

Pri Beadlock upevnení je takmer nemožné, aby sa pätka pneumatiky utrhla od kolesa pri prudkom zrýchľovaní alebo zatáčaní. Zabepečujú pneumatiku proti pretočeniu alebo vyzutiu 

Nastaviteľné PODIUM X PERFORMANCE RC2.0 HPG PIGGYBACK tlmiče

Tieto vysoko výkonné tlmiče dávajú jazdcovi flexibilitu nastavenia odpruženia  tak aby sa prispôsobilo terénu a štýlu jazdy. (V cene na modeloch X xc)

Produkty z podkategórie CAN-AM Renegade