Social:
     
Produkty BRPCAN-AM ŠtvorkolkyCAN-AM Outlander MAX

CAN-AM Outlander MAX

Výhody dvojmiestneho prevedenia

Rovnako ako v krátkej verzii nového Outlandera L prichádza na rok 2016 nová verzia motora 570 aj do predĺženej verzii tohto modelu s označením MAX. Aj v tomto prípade ponúka prémiovú techniku svojich súrodencov a do cenovo dostupnej kategórie štvorkoliek prináša top techniku. Dvojica výkonných motorov ponúka dostatok výkonu a aj predĺžená dvojmiestnej verzia Outlandera L je nielen spoľahlivým pracantom, ale aj zábavným športovcom. V porovnaní s krátkou verziou nájdete najväčší rozdiel v predĺženom rázvore, ktorý je dlhší o viac ako 20cm. Výsledkom je viac komfortu a plnohodnotné sedenie pre spolujazdca.

Špecialitou Can Am-u je umiestnenie sedačky spolujazdca, ktorá je osadená tesne pred zadnou nápravou a prítomnosť spolujazdca tak prakticky nemení ťažisko stroja. Sedadlo spolujazdca je samozrejme odnímateľné a Outlander MAX sa takto jednoducho zmení na jednomiestny stroj.

Vysoký štandard aj v modeloch MAX

Tak ako u jednomiestnych modeloch OUTLANDER L, základ tvorí druhá generácia vynikajúceho rámu SST G2. K dispozícii je dvojica motorov o objeme 450 a 570ccm, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre tento model. V oboch prípadoch dosahujú modely výkonové parametre, ktoré ich radia na absolútnu špičku.

Okrem toho je tu samozrejme top technika v podobe nezávislého zavesenia zadnej nápravy TTA, trojstupňového dynamického posilovača riadenia DPS alebo samosvornej uzávierky diferenciálu Visco-lock. Potom je účelový dizajn, ktorý je priam šitý pre potreby jazdca a spomenieme len originálny integrovaný systém uchytenia príslušenstva LinQ, ktorý umožní montáž a demontáž rôzneho príslušenstva za pár sekúnd. Stroje sú dovybavené praktickou úložnou skrinkou pod zadným nosičom. 

 

Produkty z podkategórie CAN-AM Outlander MAX