Social:
     
Produkty BRPCAN-AM ŠtvorkolkyCAN-AM Outlander 450 - MAX 450

can am outlander

Dostupná kvalita pre širokú verejnosť

V roku 2016 prišiel Can-am s dôležitou novinkou v podobe nového motora 570 ccm v modelovej modelovej rade OUTLANDER L, ktorá prináša špičkovú techniku prémiových modelov do kategórie cenovo dostupných štvorkoliek. Tým sme posunuli katégóriu strojov Can Am do oblasti rekreačného využitia a cenovo sprístupnili aj verejnosti, ktorá hľadá špičkový stroj  za rozumnú cenu.

Vysoký štandard

Základ tvorí druhá generácia vynikajúceho rámu SST G2. K dispozícii je dvojica motorov o objeme 450 a 570ccm, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre tento model. V oboch prípadoch dosahujú modely výkonové parametre, ktoré ich radia na absolútnu špičku.

Okrem toho je tu samozrejme top technika v podobe nezávislého zavesenia zadnej nápravy TTA, trojstupňového dynamického posilovača riadenia DPS alebo samosvornej uzávierky diferenciálu Visco-lock. Potom je účelový dizajn, ktorý je priam šitý pre potreby jazdca a spomenieme len originálny integrovaný systém uchytenia príslušenstva LinQ, ktorý umožní montáž a demontáž rôzneho príslušenstva za pár sekúnd. Stroje sú dovybavené praktickou úložnou skrinkou pod zadným nosičom. 

Dvojica modelov Can-am OUTLANDER L predstavuje v kategórii cenovo dostupnejších modelov nové štandardy, nielen po stránke výkonu, jazdných vlastností a ceny ale aj kvality a techniky, ktorú ponúka.

Produkty z podkategórie CAN-AM Outlander 450 - MAX 450