Social:
 

BRP Slovakia

Dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre stroj od BRP môžeme spomenúť niekoľko. Vieme údaje podložiť grafmi, vieme porovnať jednotlivé modely s konkurenčnými alebo iba jednoducho povedať BRP je TOP. 

Všetky tieto argumenty sú samozrejme možné a pri rozhodovaní sa pre kúpu stroja a investíciu do niečoho nového si každý z Vás určite pozrie parametre, porovná ceny a následne sa až rozhoduje čo aj v prípade produktov BRP platí. 

Naša spoločnosť a komunita okolo strojov BRP na Slovensku Vám ale vie ponúknuť viac. 

Kúpou stroja u nás vzťah začína a nie končí. 

Preto každý jeden predaný stroj je pre nás záväzok voči Vám kupujúcim, voči komunite, ktorá je okolo produktov BRP, hrdých na to, že vlastnia výrobok BRP, voči našim predajcom čo sa týka rýchlosti dodávok náhradných dielov a podpore pri riešení každodenných povinností voči klientom, voči nám samým.


Júl 2016

Pomaličky sa nám sezóna 2016 dostáva do vrcholu.  A keďže každoročne nám do rodiny produktov BRP pribúdajú nové modely, ktoré si veľmi rýchlo nájdu svojich priaznivcov a zároveň s nimi pribúdajú aj inovatívne technológie, ktoré nás nenechávajú ľahostajnými.


August 2016

Modelová rada strojov pre rok 2017 je oficiálne predstavená na celosvetovom BRP Clube na Floride a boli sme pri tom. Informácie budeme postupne aktualizovať a očakávajte skvelé novinky z dieľne BRP.


15. August 2016

Predĺženie záruky o 12 mesiacov na všetky modely štvorkoliek Can-Am OUTLANDER  a RENEGADE MY2016 zakúpené a zaregistrované v období od 15.8.2016 do 30.9.2016. Pozri záručné podmienky

 

Team BRP Slovensko